Imiola

Firma Imioła produkuje haki samochodowe od lat 90 XX wieku. Przeszła drogę od niewielkiego przedsiębiorstwa do dużej firmy, znanej na rynku części i akcesoriów motoryzacyjnych. Produkuje zaczepy kulowe do ponad 500 modeli samochodów osobowych i dostawczych, w tym do pojazdów najpopularniejszych marek. Wszystkie auto haki są skatalogowane i dostępne po wpisaniu danych wozu w wyszukiwarkę.

Jaki hak holowniczy wybrać? Polski produkt to dobra opcja

Nowoczesne produkty marki Imioła do aut osobowych powstają na zautomatyzowanym stanowisku spawalniczym. Każdy hak holowniczy przygotowuje się przy pomocy wycinarek laserowych oraz prasy krawędziowej CNC. Firma przywiązuje ogromną wagę do jakości produktów. Dlatego w procesie zabezpieczenia wykorzystuje się również najnowsze technologie: czyszczenie w komorze śrutowniczej, fosforanowanie oraz malowanie farbą proszkową.

Haki holownicze na rynki europejskie

Przedsiębiorstwo wprowadza swoje produkty na rynki zagraniczne. Zaczepy holownicze z Polski montuje się już w ponad 10 krajach Europy. Marka planuje ekspansję na kolejne drogi, także poza naszym kontynentem. Priorytetem innowacyjnego producenta podzespołów samochodowych jest stałe podnoszenie jakości. Dlatego firma nie tylko zdobywa kolejne dopuszczenia, atesty i homologacje, ale stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami w firmowej pracowni. Współpracuje także z liderami technologii, np. z firmą ACS Systems BV. Holenderski potentat to największy niezależny dostawca kul automatycznych do samochodów osobowych w Europie. Dzięki temu w asortymencie pojawiają się coraz nowsze konstrukcje do aut, które mogą konkurować z najlepszymi produktami w branży. Polski produkt wyróżnia niższy koszt zakupu – ceny haków holowniczych w sklepie z montażem zachęcają do skorzystania z tej opcji.

Haki holownicze z kulą wypinaną

W bogatej ofercie firmy Imioła pojawiły się haki holownicze do samochodów osobowych z wypinaną kulą. System zapewnia prosty, komfortowy demontaż, a po zdjęciu zaczepu pozostałe elementy konstrukcji są niewidoczne. Nowatorskie modele, podobnie jak wersje z kulą odkręcaną, po gruntownym sprawdzeniu i dopuszczeniu do handlu spełniają restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa. Jaki hak holowniczy wybrać do swojego auta? Wszystkie warianty wyboru z asortymentu marki Hak-Pol w cenie z montażem są dostępne w naszym sklepie online.

Najwyższa jakość: zawsze staramy się dostarczać produkty Brink lub Westfalia