Imiola

Firma IMIOŁA HAK-POL została założona w 1991 r. Specjalizuje się w produkcji zaczepów kulowych (haków holowniczych) do ponad 500 modeli samochodów osobowych i dostawczych.

Wykonywane są one z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, tj. wycinarek laserowych, zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego oraz prasy krawędziowej CNC.

Dla zapewnienia odpowiedniej powłoki malarskiej zaczepy czyszczone są w komorze śrutowniczej, fosforanowane, a następnie malowane farbą proszkową poliestrową.

Firma sprzedaje i promuje swoje artykuły pod marką produktową HAK-POL IMIOŁA posługując się nią od 1991 roku. Każdy hak jest dedykowany do określonego modelu samochodu i posiada swój numer katalogowy.

Firma HAK-POL posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001:2015-10 w zakresie „Projektowanie, produkcja i sprzedaż haków holowniczych; Usługi cięcia laserowego”.

Produkty posiadają niezbędne homologacje e20 i E20 oraz certyfikat zgodności PIMOT. Dodatkowo posiada certyfikat EAC potwierdzający zgodność produktu z normami i standardami jakości oraz bezpieczeństwa obowiązującymi na rynkach państw Unii Celnej, czyli Rosji, Kazachstanu i Białorusi.
Posiada również certyfikat białoruski i ukraiński.

W celu uzyskania homologacji zaczepy kulowe badane są w laboratorium Przemysłowego Instytutu Motoryzacji wg dyrektywy 94/20 WE Parlamentu Europejskiego i Rady Europy z dn. 30 maja 1994 r. Laboratorium to jest instytucją upoważnioną przez Ministerstwo Infrastruktury do przeprowadzania badań homologacyjnych.

W ramach zawartej umowy nad zgodnością produkcji kontrolę sprawuje Przemysłowy Instytut Motoryzacji w Warszawie.

Wyroby sprzedawane są do 12 krajów europejskich. Cieszą się one coraz większym zainteresowaniem.

W swojej ofercie posiada nie tylko haki z kulą odkręcaną, ale również z kulą wypinaną, która cechuje się bardzo łatwym i komfortowym demontażem, oraz tym, że po jej zdjęciu nie ma śladu po zamontowanym haku.

Kule wypinane są produkowane przez Firmę ACS Systems BV  z siedzibą w Holandii, która jest największym niezależnym dostawcą kul automatycznych w Europie. Jakość wytwarzanych przez nich produktów pozwoliła im być Liderem na rynku co potwierdza Certyfikat ISO 9001

Najwyższa jakość: zawsze staramy się dostarczać produkty Brink lub Westfalia