Pytania i odpowiedzi

Montaż
 • Czy mogę kupić hak od Hakiholownicze bez usługi montażu?

  Tak, jest to możliwe. Możesz kupić hak holowniczy (z okablowaniem lub bez) i dokonać płatności za pośrednictwem jednej z dostępnych metod. Zakupiony produkt wyślemy na podany adres. Jednakże zawsze zalecamy kupno haka wraz z usługą montażu, aby mieć pewność, że został on zainstalowany przez wykwalifikowany personel. Jeśli wybierzesz opcję z montażem, nie musisz wpłacać zaliczki, płatności dokonasz u wybranego partnera po zamontowaniu przez niego haka holowniczego i okablowania.

 • Gdzie mogę zamontować hak holowniczy?

  Na naszej stronie znajdą Państwo listę ponad 80 serwisów z którymi współpracujemy.

Płatność i wysyłka
 • Jaki jest koszt dostawy?

  Dostawa jest darmowa.

 • Jakie są formy płatności?

  Jeśli zdecydowali się Państwo na hak holowniczy i wiązke elektryczną wraz z montażem, płatność odbywa się dopiero u montażysty. Natomiast jeśli zdecydowali się Państwo na montaż na własną rekę możliwa jest płatność za pobraniem i PayU

 • Z usług jakich firm kurierskich mogę korzystać?

  Jeśli zdecydowali się Państwo na montaż w punkcie który znajduje się na naszej stronie cały zestaw zostanie wysyłany do montażysty. Współpracujemy z DPD,DHL,INPOST i Pocztex.

 • Czy posiadacie kod rabatowy ?

  Aktualnie posiadamy kod zniżkowy – 10 % na haki holownicze oraz wiązki elektryczne. Przy podsumowaniu zamówienia wystarczy wpisać kod „HAKI2021” i kliknąć wykorzystaj kod, aby rabat – 10 % został aktywowany.

Produkt
 • Czy czujniki parkowania i światła przeciwmgielne automatycznie się wyłączą?

  Nie zawsze – to zależy od marki i modelu samochodu, a także od rodzaju wiązki kablowej.
  Aby uzyskać dokładne informacje dla danego samochodu, skontaktuj się z nami.

 • Jak duży ciężar mogę holować na haku?

  Maksymalna masa, jaką może holować, podana jest w dowodzie rejestracyjnym samochodu. Trzeba jednak pamiętać, że masa ta jest inna dla przyczepy z hamulcami, a inna dla przyczepy bez hamulców. Upewnij się, że masa ładunku umieszczonego na przyczepie ładunkowej, kempingowej, do przewozu łodzi czy do przewozu koni nie przekracza maksymalnej dopuszczalnej masy, jaką może holować Twój samochód.

 • Nie potrafię znaleźć mojego samochodu na stronie Hakiholownicze.pl

  Oznacza to, że posiadasz mało popularną markę.
  Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń do Nas +48 502 914 000

 • Jaka jest różnica pomiędzy wiązką 13- pin, a 7-pin?

  Wiązka posiadająca 13 PIN obsługuje światło wsteczne, które jest wymagane przy holowaniu przyczep o DMC powyżej 750 kg, bagażnika rowerowego i przyczepy kempingowej. Światło wsteczne NIE JEST wymagane przy holowaniu przyczep o DMC poniżej 750 kg w tym przypadku wiązka posiadająca 7 PIN będzie dobrym wyborem.

 • Jaka jest różnica pomiędzy wiązką dedykowaną, a uniwersalną?

  Wiązka dedykowana jest przeznaczona do określonego modelu samochodu, posiada odpowiednią długość i oryginalne wtyczki pasujące do gniazd samochodu. Montaż nie wymaga ingerencji w elektryke pojazdu. Natomiast wiązka uniwersalna pasuje do różnych modeli samochodu,jest tańsza niż wiązka dedykowana, wymaga niewielkiej ingerencji w elektryke pojazdu w czasie montażu.

 • Jaki hak holowniczy wybrać?

  Jest to zależne od tego co mają Państwo zamiar holować. W wyborze odpowiedniego haka chętnie pomogą nasi konsultanci. Zadzwoń do Nas +48 502 914 000

 • Jak długo obowiązuje gwarancja na produkty?

  Gwarancja trwa 2 lata.

Jak możemy ci pomóc?

Masz pytanie dotyczące naszych produktów lub naszego sklepu internetowego? Proszę nas poinformować. Możesz dotrzeć do nas w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00 za pośrednictwem poniższych kanałów.

Formularz kontaktowy

  Najwyższa jakość: zawsze staramy się dostarczać produkty Brink lub Westfalia