Obsługa klienta

Do zapłaty
 • Nie potrafię znaleźć mojego samochodu na stronie Hakiholownicze.pl

  Oznacza to, że posiadasz mało popularną markę.
  Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Montaż
 • Czy mogę kupić hak od Hakiholownicze bez usługi montażu?

  Tak, jest to możliwe. Możesz kupić hak holowniczy (z okablowaniem lub bez) i dokonać płatności za pośrednictwem jednej z dostępnych metod. Zakupiony produkt wyślemy na podany adres. Jednakże zawsze zalecamy kupno haka wraz z usługą montażu, aby mieć pewność, że został on zainstalowany przez wykwalifikowany personel. Jeśli wybierzesz opcję z montażem, nie musisz wpłacać zaliczki, płatności dokonasz u wybranego partnera po zamontowaniu przez niego haka holowniczego i okablowania.

Produkt
 • Czy czujniki parkowania i światła przeciwmgielne automatycznie się wyłączą?

  Nie zawsze – to zależy od marki i modelu samochodu, a także od rodzaju wiązki kablowej.
  Aby uzyskać dokładne informacje dla danego samochodu, skontaktuj się z nami.

 • Jak duży ciężar mogę holować na haku?

  Maksymalna masa, jaką może holować, podana jest w dowodzie rejestracyjnym samochodu. Trzeba jednak pamiętać, że masa ta jest inna dla przyczepy z hamulcami, a inna dla przyczepy bez hamulców. Upewnij się, że masa ładunku umieszczonego na przyczepie ładunkowej, kempingowej, do przewozu łodzi czy do przewozu koni nie przekracza maksymalnej dopuszczalnej masy, jaką może holować Twój samochód.

Jak możemy ci pomóc?

Masz pytanie dotyczące naszych produktów lub naszego sklepu internetowego? Proszę nas poinformować. Możesz dotrzeć do nas w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00 za pośrednictwem poniższych kanałów.

Formularz kontaktowy