Informacje o nas

Hakiholownicze to Twój specjalista od haków holowniczych i zestawów przewodów: do każdego samochodu mamy hak holowniczy.

Oferujemy szeroką gamę haków holowniczych różnych marek, takich jak Westfalia Automotive lub Brink. Rozróżniamy między stałymi hakami holowniczymi, 2-otworowymi kulami kołnierzowymi, 4-otworowymi kulami kołnierzowymi, pionowymi odczepianymi hakami holowniczymi, innymi odłączanymi hakami holowniczymi, składanymi hakami holowniczymi, a nawet rozwiązaniami bagażników rowerowych opracowanymi dla samochodów elektrycznych i hybrydowych, które nie mogą holować, ale mogą przenosić .

Mimo że każdy typ haka holowniczego ma swoje szczególne cechy, mają one wspólne cechy, które zapewniają jakość i bezpieczeństwo.

Twoja przygoda na świeżym powietrzu zaczyna się od Haki Holownicze.
Krzysztof

Zawsze blisko Ciebie: ponad 80 profesjonalnych monterów w Polsce!

Hakiholownicze zawsze oferuje profesjonalny montaż haka holowniczego i okablowania.

Oferujemy nie tylko szeroką gamę haków holowniczych i zestawów elektrycznych, ale również współpracujemy z ponad 80 wykwalifikowanymi warsztatami samochodowymi w całej Polsce. Zawsze zalecamy montaż haka holowniczego i zestawu przewodów u jednego z tych partnerów montażowych.

Jeśli zestaw okablowania nie zostanie prawidłowo podłączony do elektroniki samochodu, drogie elementy mogą się zepsuć. Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego współpracujemy tylko z profesjonalnymi garażami.

Nasze wymagania dotyczące montażu haka holowniczego mają wysoki standard. Nasi partnerzy montażowi są prawdziwymi specjalistami i posiadają wiedzę na temat złożonej elektroniki samochodowej.

  • Dostawa następnego dnia
  • Darmowa wysyłka na terenie Polski
  • Zamów hak holowniczy wraz z montażem
  • Montażyści w twojej okolicy