Informacje o nas

Nasz adres:
HakiHolonwicze.pl
Wolsztyn ul. Przemysłowa 10,
64-200 Wolsztyn

Nasza firma jest częścią grupy Brink Towing Systems Sp. z o.o. zajmującą się produkcją haków holowniczych w ścisłej współpracy z największymi wiodącymi producentami samochodów w Europie.

Hakiholownicze to Twój specjalista od haków holowniczych i zestawów elektrycznych: posiadamy haki holownicze do każdego typu pojazdu.

Oferujemy szeroką gamę haków holowniczych różnych marek, takich jak Westfalia Automotive lub Brink. W ofercie posiadamy stałe haki holownicze, haki kulowe z kołnierzem z dwoma lub czterema otworami, haki holownicze demontowane pionowo i inne odłączane haki holownicze, a nawet chowane haki holownicze.

Mimo że każdy typ haka holowniczego ma swoje szczególne właściwości, mają one wspólne cechy, które zapewniają jakość i bezpieczeństwo.

Wejdź na Hakiholownicze.pl, aby zacząć swoją przygodę
Krzysztof

Zawsze blisko Ciebie: ponad 80 profesjonalnych monterów w Polsce!

Na stronie Hakiholownicze.pl zawsze oferujemy profesjonalny montaż haka holowniczego i zestawu elektrycznego.

Oferujemy nie tylko szeroką gamę haków holowniczych i zestawów elektrycznych, ale również współpracujemy z ponad 80 wykwalifikowanymi warsztatami samochodowymi w całej Polsce. Zawsze zalecamy montaż haka holowniczego i zestawu elektrycznego u jednego z naszych partnerów.

Jeśli zestaw elektryczny nie zostanie prawidłowo podłączony do elektroniki samochodu, drogie elementy mogą się zepsuć. Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego współpracujemy tylko z profesjonalnymi warsztatami.

Nasze wymagania dotyczące montażu haka holowniczego mają wysoki standard. Nasi partnerzy montażowi są prawdziwymi specjalistami i posiadają wiedzę na temat złożonej elektroniki samochodowej.

  • Dostawa następnego dnia
  • Darmowa wysyłka na terenie Polski
  • Zamów hak holowniczy wraz z montażem
  • Montażyści w twojej okolicy
Najwyższa jakość: zawsze staramy się dostarczać produkty Brink lub Westfalia