Rodzaje haków holowniczych

Haki holownicze do samochodów osobowych

Nasza oferta jest stale powiększana o nowe modele produkowane przez renomowanych producentów. Znajdziesz w niej kilka rodzajów haków holowniczych do samochodów osobowych i dostawczych w bardzo atrakcyjnych cenach i, co więcej, wraz z profesjonalnym montażem.

Dostosowując się do potrzeb Klientów, w naszej ofercie proponujemy haki holownicze stałe, z kulą wypinaną, demontowane pionowo, z odkuwką (2 lub 4 otwory) oraz automatycznie chowane. Wiemy, jak trudno jest samodzielnie dobrać ten element do swojego modelu pojazdu, zwłaszcza gdy jego wybór jest uzależniony od rocznika auta. Aby zaoszczędzić Twój czas przeznaczony na poszukiwanie odpowiedniego produktu, udostępniamy prosty w obsłudze formularz, który po wprowadzeniu marki, typu oraz rocznika samochodu osobowego wskaże haki do konkretnego pojazdu.

Nie mniej istotne od wygody wyszukiwania są koszty związane z zakupem nowej części. Podzieliliśmy więc oferowane przez nas produkty zależnie od ich typu, tak, by każdy Klient miał możliwość zapoznania się z widełkami ceny haków holowniczych zgodnie z ich rodzajem. Zdecydowanie najtańsze będą modele stałe. To produkty idealne dla osób, które często korzystają z tego akcesorium; zawsze gotowe do użytku, bez konieczności wysuwania czy konserwacji.

Zadbaliśmy jednak o to, by każdy z typów oferowanych w naszym sklepie haków samochodowych miał możliwie najatrakcyjniejsze ceny. Nawet w przypadku wyboru najbardziej zaawansowanego spośród modeli automatycznych, chowanych, możesz liczyć na najlepszą ofertę. Jeśli więc zależy Ci nie tylko na bezpieczeństwie, ale i doskonałej estetyce pojazdu, odpowiednim wyborem będzie chowany, automatyczny hak holowniczy, do którego rozłożenia wystarczy jeden ruch ręki, a który swoją wytrzymałością w pełni odpowiada wersji stałej.

Alternatywą dla akcesoriów stałych lub chowanych są haki holownicze, w których jest dokładana kula. Dzięki możliwości zdjęcia kuli, pozostałe części haka są ledwo widoczne. Co bardzo istotne, montaż oraz demontaż tego elementu jest wyjątkowo prosty. Ciekawą opcją, która umożliwia całkowite schowanie haka po usunięciu kuli, jest wersja dementowana pionowo. Można umieścić podstawę pod gniazdo za zderzakiem, dzięki czemu żaden z elementów nie będzie zaburzał estetyki pojazdu czy zasłaniał części tablicy rejestracyjnej.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wyboru rodzaju akcesorium odpowiedniego dla Twoich potrzeb zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania związane z ceną montażu haka holowniczego czy znalezieniem dobrego montera.