Brink

 Brink:

  • Od 1997 do2006 – nazwa firmy: BRINK POLSKA Sp. z o.o.
  • Od 2006 do 2014 – nazwa firmy: THULE TOWING SYSTEMS Sp. z o.o.
  • Od 11.2014 – nazwa firmy: BRINK TOWING SYSTEMS Sp. z o.o

Od 2014 roku, firma podzieliła się, Thule zajmuje się produkcją boxów dachowych oraz platform rowerowych i innych podobnych akcesoriów, natomiast firma Brink skupiła się tylko na produkcji haków holowniczych oraz wiązek elektrycznych.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów holowniczych na świecie. Jako firma o światowym zasięgu zapewniamy dostępność produktów Brink Group na wszystkich kontynentach. Nasza główna siedziba znajduje się w Staphorst w Holandii. Brink Group posiada zaawansowane technologicznie fabryki znajdujące się we Francji (Betheny) i RPA (Pietermaritzburg). Obie lokalizacje służą również jako biura sprzedaży, a podobne biura zostały utworzone przez Brink Group w Danii (Holmegaard), Włoszech (Vittoria di Gualtieri) oraz Polsce (Wolsztyn).

Firma Brink posiada w swojej ofercie ponad dwa tysiące haków holowniczych różnych typów, a każdego roku wprowadza do sprzedaży dwieście nowych. Jest to możliwe dzięki elastycznym liniom produkcyjnym i wysokiemu stopniowi automatyzacji. W magazynach Brink posiadamy kompletne zestawy holownicze zawierające wszystkie niezbędne elementy mocujące. Pozwala to szybko realizować zamówienia bez względu na markę i model samochodu. Haki holownicze Brink spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, co jest gwarancją ich trwałości, bezpieczeństwa, niezawodności i bezproblemowej pracy.

Brink współpracuje z większością największych producentów samochodów i projektuje haki holownicze dla każdego modelu samochodu. Brink produkuje rocznie około miliona haków holowniczych.Haki holownicze Brink spełniają wszystkie możliwe normy jakości.W ostatnich latach liczba sprzedanych odłączanych haków holowniczych znacznie wzrosła.

W 2010 firma Brink otworzyła nowe centrum testowe, w którym testy są przeprowadzane zgodnie z najnowszymi i najbardziej restrykcyjnymi normami.

 

Najwyższa jakość: zawsze staramy się dostarczać produkty Brink lub Westfalia