Znajdź hak holowniczy do swojego auta

Szukasz haka holowniczego do samochodu marki Audi? Specjalne wersje zaczepów są projektowane specjalnie do każdego modelu tej znanej marki. Wybierz model poniżej, aby dowiedzieć się, jakie rozwiązania oferujemy dla samochodów z charakterystycznym logo. W sklepie HakiHolownicze.pl znajdziesz zaczepy pasujące do wszystkich pojazdów tego producenta, niezależnie od modelu czy rocznika. Sprawdź w naszej wyszukiwarce, które z nich pasują, do Twojego pojazdu. Może to być ręcznie zakładany lub elektryczny hak holowniczy m.in. do Audi

  • A3 8P
  • Q5,
  • A6 C6,
  • A4 (B6, B5 sedan i kombi).

Samochody marki Audi – jaki hak holowniczy wybrać?

Samochody koncernu z Ingolstadt od zawsze odznaczają się, niezawodnością i klasą. Na naszej stronie znajdziesz haki holownicze do Audi wykonane z dobrej jakości materiałów. Wszystkie z nich są homologowane, a więc dopuszczone do użytku. Dzięki wyszukiwarce zyskasz pewność zamówienia modelu idealnie pasującego do auta. Właściciele Audi znajdą u nas wszystkie typy końcówek, w tym z automatycznie chowaną kulą, wyposażone w napęd elektryczny. Przycisk do jej wysuwania znajduje się w panelu bocznym w bagażniku. Jeśli w Twoim aucie brakuje takiego zaczepu – nic straconego! Na HakiHolownicze.pl szybko  znajdziesz odpowiedni produkt w bardzo dobrej cenie – zamów go już dziś!

Jaki wybrać hak holowniczy do Audi – montowany na stałe, wypinany, chowany elektrycznie?

Typ tej części zależy wyłącznie od Twoich potrzeb. Co bardzo istotne, składając na nią zamówienie, możesz od razu zamówić usługę montażu w jednym z naszych warsztatów partnerskich – znajdziesz je w całym kraju! Bez względu na to, czy będzie to część z napędem elektrycznym, czy klasyczny zaczep bez opcji demontażu. Wystarczy, że wpiszesz do naszej wyszukiwarki model Audi, do którego szukasz haka holowniczego, np.

  • A3
  • A4
  • A6
  • Q5.

Wystarczy wskazać konkretne auto, wybierając m.in. rocznik i pojemność silnika, by otrzymać propozycje pasujących do niego części, które na stronie HakiHolownicze.pl zamówisz w atrakcyjnej cenie – zrób to już dziś!

Najwyższa jakość: zawsze staramy się dostarczać produkty Brink lub Westfalia